KLUBS

Kandava 2003

Alfaclub Kandavā (2003) Close
Latvijas Alfa Romeo īpašnieku klubs dibināts 2003. gada 9. augustā ar mērķi vienot leģendārā itāliešu autoražotāja spēkratu fanus Latvijā. Kluba pamatuzdevums ir veikt zināšanu un pieredzes uzkrāšanu Alfa Romeo tehniskās apkopes jomā un nodrošināt brīvu šīs informācijas plūsmu starp markas cienītājiem Latvijā, kā arī veidot saikni ar ārzemju Alfa Romeo īpašnieku biedrībām.

PASĀKUMI

Alfaclub Šlokenbekā (2006)

Alfaclub 2006.gada sezonas atklāšana Šlokenbekā Close
Klubs regulāri organizē pasākumus Latvijas Alfa Romeo īpašniekiem, kuros aktīvi piedalās gan markas cienītāji un īpašnieki, gan Alfa Romeo dīleris “Auto Italia”. Tādi pasākumi kā “Rudens leģenda”, “Sezonas atklāšana” un “AROMS” kļuvuši jau tradicionāli un ir neatņemama Alfa Romeo īpašnieku sabiedriskās dzīves sastāvdaļa. Kā vēsta pasākumu nosaukumi katram no tiem ir savs raksturs un kārtība:

  • “Sezonas atklāšana” pasākumā, kas notiek pavasarī, Alfa Romeo cienītājiem ir iespēja izrādīt savas automašīnas pēc garās Latvijas ziemas, kā arī iepazīties ar jaunākajām dīlera piedāvātajām Alfa Romeo automašīnām.
  • “Rudens leģenda” ir regularitātes rallijs, kura uzdevums ir sasniegt finišu sekojot leģendai, kura ved caur skaistākajiem Latvijas novadiem viskrāšņākajā gadalaikā.
  • “AROMS” ir pats gaidītākais un grandiozākais pasākums Alfa Romeo cienītāju dzīvē. Ik gadu “AROMS” risinās tajā augusta nedēļas nogalē, kura ir vistuvāk Kluba dibināšanas gadadienai un pirmajam pasākumam, kas notika 9. augustā. Jau kopš pirmā “AROMS” pasākumu apmeklē arī citzemju viesi, Alfa Romeo cienītāji.

SASNIEGUMI

Alfa Romeo muzejs Milānā

Alfaclub Alfa Romeo muzejā Milānā 2006.gadā Close
Papildus regulārajiem pasākumiem Alfa Romeo īpašnieku klubs ir organizējis neaizmirstamu braucienu uz Alfa Romeo muzeju Milānā, ik gadu nodrošina Latvijas Alfa Romeo cienītāju dalību Lietuvas Alfa Romeo īpašnieku kluba organizētajos pasākumos, ziemā tiek organizēti slēpošanas braucieni te pat Latvijā, iecienīta Kluba atpūtas vieta ir Bākūža virsotne Vidzemes augstienē. Bet Latvijas Alfa Romeo kluba biedriem ik mēnesi ir iespēja justies kā īstiem sacīkšu braucējiem kluba organizētajā kartinga čempionātā. 2003. gadā klubs piedalījās izstāde Autoeksotika, kuras apmeklētājiem bija iespēja apskatīt unikālo 1939. gada Alfa Romeo 6C 2500 Sport, kā arī retās Spider un GTV automašīnas.

ALFISTI.LV

Alfa Romeo Autoexotica

Alfaclub Alfa Romeo Autoexotica Close
2006. gadā Kluba paspārnē tapa interneta portāls “alfisti.lv” Alfa Romeo cienītājiem, portālā iespējams iepazīties ar Alfa Romeo jaunumiem, piedalīties diskusijās, izveidot savu virtuālo garāžu, kā arī uzzināt visu par noskatītu, bet vēl nenopirktu Alfa Romeo automašīnu. Dažu mēnešu laikā “alfisti.lv” kļuva par vienu no apmeklētākajiem kādas auto markas interneta portāliem Latvijā sapulcējot gandrīz 300 reģistrētu lietotāju.

TRADĪCIJAS

Kopš Kluba dibināšanas par tradīciju ir kļuvusi ikmēneša tikšanās itāļu restorānā. Pie grapas glāzes un itāļu picas šķēles tiek organizēta Kluba dzīve, plānoti pasākumi, pārrunātas svaigākās aktualitātes, kā arī uzņemti jauni biedri. Uz ikmēneša picu laipni tiek gaidīti ne tikai kluba biedri, bet arī potenciālie biedri un vienkārši Alfa Romeo interesenti. Ikmēneša tikšanās notiek plkst. 19:00 katra mēneša pirmajā trešdienā itāļu restorānā “Olive Oil Trading Co”, Pils laukumā 4, Rīgā.

AUTOSPORTS

AlfaClub Racing

Alfaclub Racing Close
Kopš Kluba dibināšanas pasākuma, kas notika Kandavas kartodromā, kluba biedrus vienojusi vēlme braukt trasē. 2013. gadā izmantojot kluba biedru zināšanas, pieredzi un darbu, Autofficinas tehniskās iespējas tika izveidota Kluba autosporta komanda, kas ar Alfa Romeo 75 auto piedalās Baltic Endurance izturības sacīkstēs. Auto ir klasiskais Alfa Romeo 2l TwinSpark dzinējs, aizmugures piedziņa, ideāls izsvarojums. 2014. gadā tai pašu spēkiem tika uzbūvēts jauns dzinējs, kurš attīsta ~200zs.

PĒTĪJUMS

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu studente Ieva Papiņa 2012. gadā veica pētījumu par ”Zīmola izmantošanu identitātes konstruēšanā” kā piemēru ņemot Alfa Romeo zīmolu un Latvijas Alfa Romeo īpašnieku klubu. Pētījumā tika izmantotas kvalitatīvās pētniecības metodes: daļēji strukturētas padziļinātas intervijas un līdzdalības novērojums. Piedāvājam iepazīties ar šo pētījumu lejuplādējot to šeit.

KĀ UN VAI IESTĀTIES KLUBĀ?

Alfa Romeo Giulietta Spider

Alfa Romeo Giulietta Spider Close
Lai kļūtu par Latvijas Alfa Romeo īpašnieku kluba biedru jāpierāda sevi kā krietnu un rūpīgu Alfa Romeo saimnieku. To iespējams veikt aktīvi piedaloties Kluba organizētos pasākumos, apmeklējot ikmēneša tikšanās itāļu restorānā, piedaloties diskusijās alfisti.lv portālā. Galu galā sava vēlme kļūt par biedru jāizsaka kādam no esošajiem Kluba biedriem. Ja nevienam no esošajiem biedriem nav pamatotu iebildumu, kandidāts tiek uzņemts klubā ikmēneša tikšanās pasākumā.

Kluba biedriem pieejama atlaižu un bonusu sistēma, kā arī katrs biedrs saņem Kluba biedra atribūtu komplektu, kurā ietilpst uzlīmes, krekli, cepures, piekariņi u.c. Kluba atribūtika.

Dalības maksa ir 45,- EUR gadā. Kluba gads sākas 1. septembrī un beidzas 31. augustā. Iestāšanās maksa ir pilna pirmā gada dalības maksa neatkarīgi no uzņemšanas datuma. Ar iegūtajiem līdzekļiem tiek segti kluba eksistences izdevumi, ieskaitot mājaslapu alfaclub.lv un alfisti.lv uzturēšanas izdevumus, kā arī segti dažāda veida reprezentatīvi un ar pasākumu organizēšanu saistīti izdevumi. Atskaiti par līdzekļu izlietojumu kluba biedrs saņem reizi gadā vai pēc pieprasījuma.

  

designed by j.k., hosted by tosteris.com